• USD 36.6
  • EUR 38.6
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

Сектор у районі Сватового став для росіян більш вразливим, — британська розвідка

Ділянка фронту в районі Сватового Луганської області, ймовірно, стала більш вразливим оперативним флангом російських військ

Війна в Україні
Сектор у районі Сватового став для росіян більш вразливим / Генеральний штаб ЗСУ
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у зведенні Міністерства оборони Великої Британії, передає "ДС".

Міноборони зазначає, що протягом останнього тижня навколо Сватівського району Луганської області тривають інтенсивні артилерійські бої.

"Як і на інших ділянках фронту, російські війська продовжують надавати пріоритет спорудженню оборонних позицій, майже напевно частково укомплектованих погано підготовленими мобілізованими резервістами", — кажуть у міністерстві, посилаючись на дані британської розвідки.

"Оскільки південно-західна лінія російського фронту на східному березі Дніпра стала більш захищеною, сектор Сватового, ймовірно, став більш вразливим оперативним флангом російських військ", — вважає розвідка.

Також вказується, що Сватове є важливим населеним пунктом Луганської області, і російські лідери, найімовірніше, вважатимуть утримання контролю над ним своїм політичним пріоритетом.

"Однак командири, ймовірно, намагаються впоратися з військовими реаліями утримання надійної оборони, одночасно намагаючись забезпечити ресурсами наступальні операції далі на південь у Донецькій області. Як оборонні, так і наступальні можливості Росії продовжують обмежуватися гострою нестачею боєприпасів та кваліфікованого персоналу", — резюмують у міністерстві.

Як писала "ДС", за даними Східного угруповання військ ЗСУ, Сили оборони звільнили від окупантів 12 населених пунктів у Луганській області.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua