• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

Атаки РФ сьогодні завдали більше шкоди енергетиці, ніж 10-11 жовтня: без світла півтора мільйона українців

В "Укренерго" повідомили, що масштаби пошкоджень внаслідок атаки на енергооб’єкти 22 жовтня, можуть перевищувати ті, які були після ударів 10 -11 жовтня

Реклама на dsnews.ua

Про це заявила пресслужба "Укренерго", передає "ДС".

"​​Сьогодні, 22 жовтня, рашисти здійснили ще одну ракетну атаку на енергетичні об’єкти магістральних мереж західних регіонів України. Масштаб пошкоджень співставний або може перевищувати наслідки атаки 10-12 жовтня".

Повідомляється, що ремонтні бригади НЕК "Укренерго" приступлять до відновлення щойно рятувальники ДСНС ліквідують наслідки ракетних влучань.

Заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко повідомив, що в результаті російських ракетних ударів по енергоструктурі в різних областях без світла залишилися 1 451 603 українці.

Станом на 14 годину, за даними ОП, внаслідок ракетних ударів: у Хмельницькій області відключено 672 000 абонентів, у Миколаївській — 188 400, у Волинській області — 102 000, в Черкаській — 242 000, у Рівненській — 174 790, в Кіровоградській — 61 913 та Одеській — 10 500.

В "Укренерго" кажуть, що наразі вимушено застосовані обмеження енергопостачання в Києві, Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Сумській, Харківській, Полтавській, Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях.

"Обмеження споживачів необхідні, щоб зменшити навантаження на мережі та уникнути повторних аварій після того, як електромережі були пошкоджені терористичними ракетними атаками", — додає "Укренерго".

Українців закликають зменшити споживання електроенергії впродовж всього дня, а особливо під час пікових годин навантаження: з 6:00 до 11:00 та з 17:00 до 23:00.

"Будь ласка, не використовуйте енергоємні електроприлади, вимкніть зайве освітлення, перенесіть прання на нічні години. Такі заходи дають нашим спеціалістам можливості якомога швидше стабілізувати ситуацію і провести необхідні відновлювальні роботи", — відзначає пресслужба.

Нагадаємо, вранці 22 жовтня у всій Україні оголосили повітряну тривогу. Повідомляється про масові прольоти ворожих ракет над країною. У багатьох областях чути вибухи.

Росіяни завдали ракетних ударів по важливих енергетичних об'єктах у Кропивницькому, Луцьку, Рівному та на Одещині. В багатьох населених пунктах немає світла.

Сили ППО зранку 22 жовтня збили усі ракети, які летіли на Київ. Спрацювала ППО також на Львівщині та Буковині.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua