• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Суд визнав протиправним протокол про підсумки виборів на "окрузі Вірастюка"

Івано-Франківський окружний адмінсуд визнав протиправним протокол окружної виборчої комісії про встановлення підсумків голосування на виборчому окрузі №87

Івано-Франківський окружний адмінсуд
Івано-Франківський окружний адмінсуд
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив кандидат у народні депутати від партії "За майбутнє" Олександр Шевченко, інформує "ДС".

"Рішенням Івано-Франківського окружного адміністративного суду було визнано протиправним протокол ОВК про встановлення підсумків голосування на 87-му виборчому окрузі. Фактично ОВК знівелювала частину голосів виборців на деяких дільницях і не включила їхні голоси до загального протоколу. Власне, саме ці дільниці ми відстояли в судах і щодо них є відповідні рішення Феміди", — написав Шевченко у себе в Facebook.

За його словами, тепер справа за Центральною виборчою комісією. Саме ЦВК має право скасувати прокол, враховуючи рішення суду.

Нагадаємо, 4 квітня ЦВК оприлюднила результати голосування на 87 окрузі (Івано-Франківська область) на довиборах до Верховної Ради, згідно з якими кандидат від "Слуги народу" Василь Вірастюк отримав 31,25%, а його конкурент Олександр Шевченко – 29,69% голосів виборців. Шевченко заявив, що готує судові позови.

Громадянська мережа "ОПОРА" вимагає від Нацполіціі розслідувати можливе спотворення результатів голосування в ОВО №87. Своєю чергою Комітет виборців України заявив, що на "окрузі Вірастюка" під час голосування мали місце виборчі фальсифікації.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua