• USD 28.4
  • EUR 32.1
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Судді із зарплатнею у 300 тис. гривень пожалілися на відсутність службового житла: Голова ВСУ відповів

"Квартирне питання" суддів Верховного Суду можна розв’язати шляхом запровадження програми фінансування будівництва житла

Голова ВСУ запропонував рішення питання;
Голова ВСУ запропонував рішення питання;
Реклама на dsnews.ua

Про це голова Верховного Суду Всеволод Князєв розповів у інтерв'ю "Укрінформу", передає "ДС".

"Мені здається, що судді Верховного Суду, які мають дійсно непогані зарплати, здатні знайти фінансові механізми для отримання власного житла, яке буде у їх власності, на відміну від службового, яке потрібно повернути після того, як завершуєш працювати.

Тому пріоритет я бачу скоріше в програмі фінансування будівництва, ніж отримання службового житла, і ми над цим будемо працювати", — сказав він.

Князєв також прокоментував інформацію про те, що частина суддів, котрі отримують зарплати у розмірі близько 300 тис. грн та виступають за надання їм службового житла.

"Частина категорично виступає за отримання службового житла. Багато суддів кажуть, що зарплати у нас великі і дозволяють житло винаймати. Хтось вже накопичив гроші і придбав житло. Тому з цього приводу будемо радитися і приймати якесь "соломонове рішення"", — сказав голова ВС.

"Стосовно себе можу сказати, що зарплата дозволяє мені винаймати квартиру, достатню для потреб моєї сім’ї", — додав він.

Як писала "ДС", Верховний суд виступив проти зниження зарплат суддів на час карантину.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua