• USD 27.2
  • EUR 30.8
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

У Bellingcat пояснили затримку публікації про "вагнергейт"

У міжнародній групі розслідувачів Bellingcat пояснили затримку публікації розслідування щодо "вагнергейту" — звіту про причини зриву спецоперації із затримання в Білорусі понад 30 російських бойовиків так званої "приватної військової компанії Вагнера", які воювали на Донбасі на боці терористів

Затримання бойовиків
Затримання бойовиків
Реклама на dsnews.ua

Причини затримки прояснив засновник команди розслідувачів Bellingcat Еліот Гіґґінс, передає "ДС".

У дописі у Twitter Гіґґінс зазначив, що розслідування "Вагнергейту" має бути оприлюднене 17 листопада, автори "проводять фінальне редагування".

"Я не анонсую точного часу, оскільки ми неминуче його пропустимо, але ми опублікуємо розслідування, щойно воно буде готове", — зазначив він.

Розслідувач додав, що це буде "дуже довга текстова версія, а не фільм чи серіал Netflix, як, здається, повідомляли деякі українські ЗМІ".

Як писала "ДС", фільм-розслідування журналістської групи Bellingcat про зрив операції спецслужб із затримання бойовиків російської ПВК "Вагнер" вийде на початку 2022 року.

Нагадаємо, сюжет американського телеканалу CNN підтвердив підозри про причетність української влади до зриву спецоперації із затримання бойовиків російської ПВК "Вагнера", а також актуалізував претензії до глави Офісу президента Андрія Єрмака. Але в Офісі президента Володимира Зеленського вважають, що свідчення джерел, на яких будується матеріал CNN, ненадійні, а самі дані нічим не відрізняються від викладених у "Комсомольській правді" у 2020 році.

Глава фракції "Слуга народу" у Верховній Раді Давид Арахамія назвав "чухнею" сюжет телеканалу CNN про "вагнерівців".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua