• USD 36.6
  • EUR 39.6
  • GBP 45
Спецпроєкти

В окупованому Маріуполі люди стоять у чергах за кашею й хлібом (ФОТО)

У Маріупольській міській раді, яка підконтрольна Україні, оприлюднили фото, що свідчать про гуманітарну катастрофу в окупованому місті

Реклама на dsnews.ua

Фото у своєму Telegram-каналі виклав радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, передає "ДС".

На цих світлинах – великий натовп людей, які стоять у чергах за їжею.

"Маріуполь. Стабільність. Тисячна черга за тарілкою теплої каші та булкою хлібу. Так за думкою пропагандистів виглядає "ніякої гуманітарної катастрофи, просто трохи погіршилося життя", – пише Андрющенко.

У чергах за їжею стоять і дорослі, і діти, і люди похилого віку. На одній зі світлин можна побачити, як жінці насипають кашу у пакет.

За даними Андрющенка, також у маріупольських школах колаборанти проводять уроки на тему "Права дитину". Школярі самостійно визначали свої права і записували їх на дошці. Одне з оприлюднених радником мера фото – яскраве свідчення того, чого не вистачає дітям в окупації. Це, зокрема – "право на їжу". А також права на життя, слово, одяг, лікування та захист.

"Дітям не розповіли, що під контролем московії права – це не те, на що люди мають право, а папірець який дозволяє керувати автівкою", – зауважує Андрющенко.

Як повідомляла "ДС", російські окупанти знесли будівлю Драматичного театру в Маріуполі, куди на початку війни РФ скинула авіабомбу. Тоді там переховувалося близько 600 людей.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua