• USD 28.4
  • EUR 32.1
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

У НБУ похвалилися, що під натиском хакерів встояли

Сайт Національного банку, на відміну від інтернет-сторінок низки інших держструктур України, працює у штатному режимі. Атаки хакерів на сайт НБУ вдалося відбити

Будівля НБУ
Будівля НБУ / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні на сайті регулятора, передає "ДС".

"Протягом останніх днів на інформаційні мережі Національного банку робилися спроби зовнішніх атак хакерів невідомими особами з різних країн світу. Зокрема, в ніч з 13 на 14 січня 2022 року під час глобальної атаки на урядові вебресурси зафіксовані спроби атакувати і офіційний сайт Національного банку, які вдалося нейтралізувати", — повідомили в НБУ.

При цьому уточнюється, що всі інформаційні системи Національного банку працювали і продовжують працювати у штатному режимі.

"Зокрема, система електронних платежів, якою користуються банки, офіційний сайт та внутрішня комп'ютерна мережа НБУ", — йдеться у повідомленні.

Національний банк заявив, що кіберзахист банківської інфраструктури організовано із застосуванням новітніх технологій кіберзахисту та ефективним використанням комплексів та систем захисту.

Як писала "ДС", сайт Міністерства освіти і науки України в ніч проти п'ятниці, 14 січня, зламали невідомі. Зловмисники трьома мовами розмістили погрози та провокаційні заяви.

Крім того, хакерської атаки зазнали сайти Кабінету міністрів, Мінагрополітики, Міністерства закордонних справ та низки інших відомств.

У СБУ кажуть, що витоку персональних даних не було, контент сайтів не змінювався.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua