• USD 28.2
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

У Тимошенко повідомили ім'я свого кандидата на виборах мера Києва

Реклама на dsnews.ua

Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" висуває народного депутата Олексія Кучеренка кандидатом на посаду Київського міського голови

Про це повідомила лідер політсили Юлія Тимошенко на брифінгу в суботу, 8 серпня, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Я хочу, щоб наша команда всеукраїнська та київська команда висунула Олексія Кучеренка на посаду мера Києва. Він буде від "Батьківщини" кандидатом на посаду мера Києва ... І я переконана, він зможе стати єдиним професійним мером за останній час у Києві", — заявила Тимошенко.

За її словами, Олексій Кучеренко "працював на Київ постійно, боровся за те, щоб тарифи для всіх українців були справедливими".

Лідер "Батьківщини" підкреслила, що професіоналізм Кучеренко не викликає у нього ніяких сумнівів.

"Я з ним працювала в уряді, він був моїм міністром саме місцевого самоврядування і житлово-комунального комплексу, і він завжди працював без всякого лобізму, не дай бог, без тіні корупції. Це відданий чоловік і Україні, і українцям, і киянам ", — сказала Тимошенко.

Олексій Кучеренко, в свою чергу, подякував команді і лідера "Батьківщини" за довіру і назвав свої пріоритети на посаді міського голови Києва в разі обрання. І перший з них — це повний аудит фінансової і бюджетної системи Києва, оскільки зараз бюджет столиці, за його словами, використовується неефективно.

"Проведення аудиту цього бюджету і переформатування допоможе нам з вами знайти десятки мільярдів гривень, які будуть спрямовані на наші першочергові потреби!" — заявив Кучеренко.

Крім того, за його словами, серед пріоритетів — безпека і комфорт проживання громадян.

"Саме тому — повний аудит інфраструктури житлової, комунальної, теплотрас, мереж водопостачання, каналізації і "втомлених" мостів ... Мільярди гривень мають піти на капітальний ремонт і модернізацію цієї інфраструктури, в першу чергу третини будинків в Києві, які вже сьогодні потребують капітального ремонту. В десятки разів потрібно збільшити фінансування з місцевого бюджету ", — переконаний він.

Ще одним пріоритетом Кучеренко вважає питання тарифів.

Кандидат також назвав основне гасло і мету кампанії партії: "Київ, безумовно, заслуговує кращого, а кияни, так само безумовно, заслуговують кращого".

Олексій Кучеренко — народний депутат, член парламентської фракції "Батьківщина", перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг. Він є головою Спілки власників житла України. У 2007-2010 роках був міністром з питань житлово-комунального господарства.

Олексій Кучеренко народився 3 квітня 1961 року в Вінниці. У 1983 році закінчив факультет кібернетики Київського державного університету ім. Т. Р. Шевченка, 2001 — Академію державного управління при Президентові України. Магістр державного управління, академік Української муніципальної академії, кандидат соціологічних наук.

Як писала "ДС", президент України Володимир Зеленський на виборах мера столиці підтримає Віталія Кличка. За даними червневого опитування ВГО "Передові правові ініціативи", так вважає 33,01% киян.

    Реклама на dsnews.ua