• USD 36.6
  • EUR 36.1
  • GBP 41.1
Спецпроєкти

У Зеленського назвали привітання Лукашенка "клоунадою"

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко побажав українцям у День Незалежності "мирного неба"

Реклама на dsnews.ua

Привітання Лукашенка прокоментував радник голови Офісу президента Михайло Подоляк, передає "ДС" із посиланням на ZN.UA.

"Вважаю, що пан Лукашенко серйозно вважає, що світ не фіксує прямо співучасті його політичної групи в умисних злочинах проти України. І тому продовжує влаштовувати публічну клоунаду. Учора активно розповідав, що за три-чотири дні все закінчиться, і неслухняних українців виріжуть, а сьогодні, у найкращих традиціях циніків, бажає Україні "мирного неба", відправляючи з власних аеродромів тонни смертоносних снарядів для атаки на мирні українські міста", — сказав він.

Подоляк зазначив, що юридично все, що робить Лукашенко, прописане кров'ю українців. Тому, за його словами, необхідно дочекатися закінчення війни, в якій Україна обов'язково переможе, щоб детально обговорити всі аспекти відтінків мирного неба над Україною.

"Поряд з наданням свого неба для масових вбивств українців та іншої активної допомоги російської окупаційної армії через постачання запчастин до військової техніки та снарядів… Розумію, що декому здається, що можна довічно безбожно брехати або вдавати, що все це божа роса в очі. Але юридично все, що робить пан Лукашенко, абсолютно точно і конкретно прописано кров'ю українців, тому просто необхідно дочекатися правильного фіналу війни, краху російської кривавої імперії, щоб детально обговорити всі аспекти відтінків "мирного неба над Україною" з представниками нинішньої білоруської адміністрації…", – додав він.

Нагадаємо, у Міноборони Білорусі заявляють, що вони не є учасниками війни, яку розв'язала Росія проти України. Україна вважає це, як мінімум, лукавством, адже з білоруського боку в нашу країну запускають ракети. Крім того, Лукашенко заявляв, що у війні "підтримує братню Росію".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua