• USD 36.7
  • EUR 39.5
  • GBP 46.1
Спецпроєкти

Україна не буде платити майбутнім за примарні обіцянки спокою, - Зеленський

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна ніколи більше не платитиме своїм суверенітетом та майбутнім за "примарні обіцянки спокою"

https://president.gov.ua/
Реклама на dsnews.ua

Про це Зеленський сказав на урочистостях з нагоди Дня захисників і захисниць на території Національного історико-архітектурного музею "Київська фортеця", повідомляє "ДС" з посиланням на пресслужбу глави держави.

"У наш час у сучасних поколінь українців – у вас та у всіх, хто захищає зараз нашу державу і людей, нашу свободу і незалежність, – є можливість вибороти більше, ніж вдавалося раніше. Наша оборона України від російської навали спирається на історично найбільшу єдність нашого суспільства. Єдність, яку ми бережемо. Україна має історично найбільшу підтримку світу. І більше ніколи Україна не буде платити майбутнім своїх дітей, своїм суверенітетом і своєю волею за примарні обіцянки спокою. Україна зробила історичні висновки", — сказав він.

Як повідомляла "ДС", 6 серпня Володимир Зеленський з нагоди Дня Повітряних сил ЗСУ вручив державні нагороди та бойові прапори.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua