• USD 29.3
  • EUR 30.7
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

"Україна одна із нас": Кулеба очікує від Заходу чіткого сигналу РФ

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба вважає, що конфлікт з Росією врегулювався б, якби всі союзники зайняли принципову і активну позицію щодо РФ і дали чіткий сигнал, що "Україна – одна з нас"

Реклама на dsnews.ua

Про це Кулеба заявив в інтерв’ю "Радіо Свобода", передає "ДС".

"Агресія Росії завершиться тоді, коли Захід пошле сигнал Росії, що Україна одна з нас, вона ніколи не повернеться до вас. Так як це було зроблено з Центральною Європою і державами Балтії", — заявив глава МЗС.

"Ми вітаємо будь-яке посередництво. Нас влаштує будь-який формат. Для нас ключове інше — цей конфлікт повинен бути врегульований", — заявив глава МЗС України.

Кулеба вважає, що є всі шанси врегулювати конфлікт, якщо всі партнери займуть дійсно принципову, а не нейтральну позицію.

"Ми страждаємо від того, що у нас окремі партнери займають нейтральну позицію замість того, щоб зайняти активну. Якби всі зайняли принципову позицію по відношенню до Росії, цей конфлікт був би врегульований", — додав він.

Нагададаємо, напередодні міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що нещодавні заяви німецьких чиновників про неможливість передачі Україні оборонної зброї, повернення Криму та вагання щодо відключення РФ від SWIFT заохочують Росію до нового нападу на Україну.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua