• USD 36.7
  • EUR 39.6
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

Україна стала найбільшим імпортером німецької зброї

Німеччина за дев'ять місяців схвалила експорт озброєння на суму, яка перевищує вартість поставок за весь минулий рік – 8,76 млрд євро проти 8,35 млрд у 2022-му

Реклама на dsnews.ua

Про це свідчать дані Міністерства економіки Німеччини, передає "ДС" із посиланням на Der Spiegel.

Уряд Німеччини за три квартали цього року схвалив експорт військової техніки до України на суму 3,3 млрд євро – це робить нашу країну найбільшим отримувачем німецького експорту озброєнь.

Поставки на суму 8,76 млрд є другим за величиною показником в історії Німеччини: тільки в 2021 році ця цифра була ще вищою — 9,35 млрд євро. Другим за величиною одержувачем німецької зброї з обсягом трохи більше мільярда євро є Угорщина, за нею слідують США із 467 млн євро.

"Постійна підтримка Німеччиною України в її самообороні проти агресивної війни росії, яка порушує міжнародне право, чітко відображена у розмірах схвалення експорту зброї", – пояснив держсекретар Міністерства економіки Свен Гігольд.

Як писала "ДС", 2 жовтня Німеччина передала Україні новий пакет військової допомоги: всюдиходи, інженерні машини, тягачі та автомобілі для охорони кордону.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua