• USD 36.6
  • EUR 35.7
  • GBP 40.4
Спецпроєкти

Україна виконала 2/3 своїх зобов'язань перед Євросоюзом

Вимоги Євросоюзу до України в рамках Угоди про асоціацію виконано майже на 70%

Реклама на dsnews.ua

Про це заявила віце-прем'єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина, передає "ДС" із посиланням на "Укрінформ".

"Нам потрібно розуміти, наскільки тривалим і складним буде наш шлях до членства в Європейському Союзі, і не лише у переговорному сенсі. Нам дійсно треба буде виконати необхідні складові для приєднання до ЄС. У нас для цього є енергія і бажання. Єдине, чого нам не вистачає, — політичної ясності щодо наступних кроків", — сказала Стефанішина.

"Враховуючи виклики, з якими стикається Україна, і те, що відданість українського народу і України принципам демократії є очевидними, а також те, що ми майже на 70% виконали всі зобов'язання за Угодою про асоціацію, це дає можливість нам говорити, що нас не потрібно оцінювати з нуля, а треба приймати політичні рішення. І ми хочемо таку політичну ясність отримати вже до кінця року", — зазначила віце-прем'єр.

За її словами, бажання такої політичної ясності з боку України – це не політичний тиск, а забезпечення людям подальшого сенсу політичної діяльності.

Нагадаємо, Україна офіційно набула статусу кандидата в члени Європейського Союзу. Відповідне рішення 23 червня ухвалила Європейська Рада на саміті лідерів ЄС у Брюсселі.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua