• USD 36.9
  • EUR 39.7
  • GBP 46.4
Спецпроєкти

Українські євреї, які пережили Голокост, звернулися до путіна та побажали йому здохнути (ВІДЕО)

Євреї України, які свого часу пережили масовий терор Голокосту і Бабиного Яру, звернулися до путіна особисто та до всієї росії. В ньому вони висловили всі думки щодо дій агресора

Реклама на dsnews.ua

Відеозвернення опубліковано на YouTube, передає "ДС".

"Мене звати Романова Валентина Йосипівна. Народилася я в Україні. Війну 22 червня 1941 року зустріла під бомбардуванням у Києві. У Бабиному Яру загинули мої родичі. 24 лютого 2022 року я знову зустрічаю в Києві під бомбардуванням та обстрілами. Путін, забирай свої війська та забирайся з України. Ми хочемо миру!", – говорить мешканка "Євродому" – київського будинку для літніх людей, що пережили Голокост.

Також не стримує своїх емоцій і Тамара Олексіївна, що втратила всіх своїх рідних по материній лінії у Бабиному Яру: "До війни жила у Києві, корінна киянка. У 1941-му почалася війна. Моїх усіх рідних по маминій лінії – євреїв – забрали у Бабин Яр. Всі вони загинули там. Сьогодні війну я також зустрічаю у Києві, але вже інше століття, страшне… Путін, щоб ти був здох! Залиш нас, наволоч, щоб ми тебе не бачили і не чули – хто ти й що ти…".

В свою чергу Олег Якович, що народився у 1940 році в місті Києві, сказав наступне: "Мої родичі загинули у Бабиному Яру у 1941-му. Тепер я сиджу в бомбосховищі і на мене сипляться вражі бомби. Путін, забирайся геть з Києва та з України!".  

Як повідомляла "ДС", 1 березня російська армія завдала ракетного удару по телецентру у Києві. В результаті було пошкоджено апаратну та телевежу. Одна ракета потрапила до меморіального комплексу Бабин Яр. Крім того, внаслідок удару загинули 5 людей.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua