• USD 36.7
  • EUR 39.6
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

В Києві заторимали другого коригувальника вогню по телевишці

У Києві охорона меморіалу Бабин Яр затримала вже другого коригувальника вогню обстрілу Київської телевежі

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє прес-служба Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки у Facebook, передає "ДС".

Повідомляється, що другий коригувальник попався біля інсталяції "Дзеркальне поле" четвертого березня. Він мав із собою маяки для артилерії.

"Охорона Меморіалу Голокосту "Бабин Яр" затримала вже другого коригувальника вогню обстрілу телевежі, яка знаходиться біля музею", – йдеться в дописі.

Ракетний удар, який російські війська здійснили по Київській телевежі й сусідній будівлі, зачепив колишній військовий цвинтар.

У пресслужбі пояснили, що місця ураження розташовані на відстані 20-30 метрів до місць, де нацистські окупанти розстрілювали євреїв, ромів та представників інших національностей.

"Оскільки розстріли у Бабиному Яру тривали з 1941 по 1943 роки, і там у різних місцях вбили від 70 до 100 тисяч людей, ми можемо розглядати всю площу урочища як територію Голокосту, яку не можна зачіпати", – зазначає директор Центру Просторових Технологій Максим Рохманійко.

Как сообщала "ДС", 1 марта российская армия нанесла ракетный удар по телецентру в Киеве. В результате были повреждены аппаратная и телебашня. Одна ракета попала в мемориальный комплекс Бабий Яр. Кроме того, в результате удара погибли 5 человек. 

Израиль осудил обстрел мемориального комплекса Бабий Яр в Киеве и пообещал позже помочь его отстроить.

Редактор: Денис Сарбей
    Реклама на dsnews.ua