• USD 27.8
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

В ОПУ підтвердили проведення засідання РНБО в четвер: що розглянуть

Сьогодні, 15 квітня, під головуванням президента України Володимира Зеленського відбудеться засідання Ради національної безпеки і оборони

Засідання РНБО
Засідання РНБО
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби ОПУ, передає "ДС".

"На порядку денному – детальне обговорення безпекової ситуації на сході країни, а також ситуації в національній економіці з огляду на розпочатий державою процес зламу багаторічних корупційних схем", — розповіли в Офісі Зеленського.

"Одне з ключових питань порядку денного РНБО зі зрозумілих причин буде розглянуте в таємному режимі і стосуватиметься обговорення ситуації на Донбасі", — додали там.

Крім того, члени Ради нацбезпеки розглянуть другий розширений пакет персональних санкцій щодо організаторів і виконавців контрабандних схем.

"Окрім спеціалізованих антиконтрабандних рішень, на засіданні будуть обговорені більш широкі питання, що стосуються економічної безпеки держави", — уточнили в ОПУ.

Також на засіданні розглянуть питання кібербезпеки.

"Окремо, в розділі «Різне», будуть винесені на розгляд членів колегіального органу спеціальні питання від Глави держави", — додали в ОПУ, але не уточнили, які саме це будуть питання.

Нагадаємо, раніше про проведення засідання РНБО в четвер повідомляли ЗМІ.

Як повідомляла "ДС", раніше стало відомо, що головним ініціатором засідань РНБО з майже щотижневим введенням санкцій є секретар Ради Олексій Данілов.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua