• USD 36.7
  • EUR 39.6
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

В "Укренерго" сказали, чи будуть зимою блекаути

Цієї зими можливі складнощі з енергопостачанням через обстріли, однак наразі обмежень по виробництву електроенергії немає

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив голова правління НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький в ефірі національного телемарафону, передає "ДС".

"Ми вже сьогодні були б готові транспортувати зимові обсяги електроенергії, під зимове споживання. Триває дуже активна, інтенсивна кампанія ремонтна і відновлювальна на електростанціях", — сказав він.

за словами глави "Укренерго", було значно підсилено інженерний захист всіх видів енергооб’єктів магістрального рівня в системі, аби захистити підстанції та електростанції від потенційних російських атак.

"Маючи за плечима досвід минулої зими, вже навряд чи ворог може чимось нас здивувати. Тому, думаю, зиму точно пройдемо. Можуть бути складності, пов'язані з обстрілами. Але енергосистема не розвалиться, буде працювати і справимося", — сказав Кудрицький.

Він також додав, що обсяги відключень світла будуть залежати від масштабів та успішності обстрілів.

"Ми не знаємо, якими будуть ці параметри, яку тактику буде застосовувати ворог. Але все, що можливо було зробити, щоб підготуватися, було зроблено. І ми продовжуємо зараз збільшувати запас міцності в енергосистемі для того, якщо навіть масовані обстріли і будуть, мінімізувати їхні наслідки", — підсумував він.

Як повідомляла "ДС", в серпні міністр енергетики Герман Галущенко заявив, що енергосистема України буде готова для проходження зимового сезону 2023-2024 року.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua