• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

В Ужгороді поліцейські першими в Україні почали патрулювати вулиці на електросамокатах (ФОТО)

Патрульні поліцейські почали стежити за порядком в центрі Ужгорода за допомогою електросамокатів. Новий транспорт дістався їм абсолютно безкоштовно

Електросамокати в Ужгороді
Електросамокати в Ужгороді
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні начальника патрульної поліції Закарпатській області Юрія Марценишина в Facebook, передає "ДС".

На опублікованих фото дві жінки-патрульні позують з самокатами, раму яких пофарбували в кольори національного прапора України, однак жовтий, опинився зверху. Поверх написали "Патрульна поліція Закарпаття". Судячи по знімках, автопарк поліцейських поповнили всього два електросамокати.

Пресслужба регіональної патрульної поліції підтвердила виданню "Сегодня" факт патрулювання на нових транспортних засобах:

"У патрульної поліції Закарпатській області дійсно зʼявилися службові електросамокати. Дві одиниці. Підкреслюємо, що ми — єдині, хто буде патрулювати і на такому транспорті".

У коментарях до посту Юрія Марценишина журналіст Віталій Глагола додав, що електросамокати поліції подарувала ужгородська компанія з прокату під назвою Vevi. За його словами, на це придбання не витратили ні копійки з державного бюджету.

Компанія Vevi на своїй сторінці в Facebook заявила, що подарує поліцейським Ужгорода ще один самокат, якщо їм сподобається патрулювати центр міста на такому виді транспорту.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua