• USD 28.4
  • EUR 32.3
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Відставка Разумкова: звернення Арахамії може містити серйозну помилку

У зверненні голови фракції "Слуга народу" Давида Арахамії до спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова щодо видачі підписних листів присутня досить серйозна помилка

Реклама на dsnews.ua

На це звернув увагу колишній заступник голови Центральної виборчої комісії Андрій Магера, інформує "ДС".

Вранці 30 вересня Дмитро Разумков повідомив, що на його ім'я надійшло звернення із проханням про видачу підписних листів для збору підписів за його відставку. Звернення надіслав голова фракції монобільшості Давид Арахамія. Разумков пообіцяв не зволікати з відповідним розпорядженням Апарату ВРУ.

"Слуги" навіть не можуть грамотно скласти документ. Мабуть, цього у Трускавці не навчили… Ви може собі уявити долю документа без дати, який надійшов би до виборчої комісії або до суду? Або уявити заяву без зазначення дати про прийняття на роботу за трудовим договором?" — прокоментував він фотокопію звернення Арахамії до Разумкова.

На коментар Магери відреагувала колишня народна депутатка Ольга Червакова. Вона припустила, що на документі "є qr-код, з якого зчитується дата".

Раніше спікер Дмитро Разумков заявляв, що не планує йти з посади. Разом з тим він припустив, що у Раді можуть знайти 226 голосів, необхідних для його відставки.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua