• USD 36.6
  • EUR 35.3
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

ЗСУ контролюють переправи через Дніпро і заважають окупантам перекинути резерви до Херсону, — британська розвідка

Вогневий контроль ЗСУ над переправами через Дніпро не дає змоги військам РФ перекинути достатні резерви на правобережжя Херсонської області

ЗСУ контролюють переправи через Дніпро
ЗСУ заважають окупантам перекинути резерви до Херсону
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у зведенні Міністерства оборони Великої Британії, передає "ДС".

Посилаючись на дані британської розвідки, Міноборони зазначає, що поблизу Херсона росіяни, ймовірно, намагаються перекинути достатні резерви через річку Дніпро до лінії фронту. Однак імпровізований понтонний міст, який окупанти почали зводити понад два тижні тому, залишається незавершеним.

Також вказується, що "українська далекобійна артилерія зараз, ймовірно, так часто б'є по переправах через Дніпро, що Росія не може відремонтувати пошкоджені мости".

Міністерство відзначило й контрнаступ ЗСУ на Харківщині, підкресливши, що від 7 вересня Україна звільнила територію, вдвічі більшу за площею від Лондонської агломерації.

"Швидкі українські успіхи мають значні наслідки для загального оперативного плану Росії. Більшість її сил в Україні, швидше за все, змушена надавати пріоритет екстреним оборонним діям. І без того обмежена довіра розгорнутих військ до вищого військового керівництва Росії, ймовірно, ще погіршиться", — прогнозують у Міноборони.

Як писала "ДС", за даними Оперативного командування "Південь", окремі підрозділи російської армії налаштовані вести перемовини.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua