• USD 29.3
  • EUR 29.8
  • GBP 34.8
Спецпроєкти

Є чотири елементи: Кулеба наполягає, що Україна має перемогти за будь-яку ціну

Є чотири елементи, які означатимуть перемогу України. При цьому наша країна має перемогти, чого б їй це не вартувало

Дмитро Кулеба заявив про готовність до переговорів із Росією
Дмитро Кулеба заявив про готовність до переговорів із Росією / Пресслужба МЗС
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в інтерв'ю нідерландським ЗМІ, передає "ДС" із посиланням на "Укрінформ".

"Перемога – це визволення окупованих територій, включно з Кримом і Донбасом. Виплата репарацій. Засудження воєнних злочинців і тих, хто вчинив злочини проти людяності. Закріплення місця України в європейській інтеграції. Це чотири елементи, які для мене є невід'ємними складовими перемоги", — сказав Кулеба.

Глава МЗС наголосив, що Україна має перемогти, хоч би чого це коштувало, бо якщо вона програє, то не буде України, і Європа буде зовсім іншою.

Міністр також акцентував увагу на тому, що кожна війна закінчується дипломатією, наголосивши, що українській стороні доведеться подолати багато емоцій після всіх злочинів, скоєних Росією.

"Але якщо є шанс покласти край війні та звільнити окуповані території, ми готові сідати з росіянами за стіл переговорів", — констатував він.

Як повідомляла "ДС", раніше високий представник ЄС із зовнішньої політики Жозеп Боррель заявив, що Європейський Союз вважатиме перемогою України у війні з Росією повне відновлення територіальної цілісності нашої країни.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua