• USD 36.7
  • EUR 39.6
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

Зеленський про телемарафон "Єдині новини": "Один з ключових етапів в історії незламності України"

Президент Володимир Зеленський вважає телемарафон "Єдині новини" одним із ключових етапів в історії незламності України

Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав під час онлайн-зустріч із представниками українських засобів масової інформації, залученими до роботи телемарафону, передає "ДС" із посиланням на пресслужбу Офісу президента.

"Вважаю, що "Єдині новини" є одним із ключових проєктів, які ви створили, і одним із ключових етапів в історії незламності нашої держави, одним із ключових чинників деокупації територій, які були захоплені з початку повномасштабного вторгнення Росії. Ви допомогли людям об’єднатися – своїм об’єднанням, своєю роботою", – сказав Зеленський.

Президент наголосив, що сьогодні важливо не втратити здобуте й міцний моральний дух, щоб зберегти внутрішню силу України й висловив переконання, що це "важливо для українців, для чистоти інформації, боротьби з дезінформацією та будь-якими фейками".

Зеленський додав, що медіа сьогодні чи не найбільше впливають на єдність суспільства. За його словами, ЗМІ дають можливості для відкритого діалогу з громадянами та відповідального обговорення проблемних питань, які нині турбують людей.

"Ми маємо допомагати людям боротися за Україну, залишатися в Україні, працювати, думати про майбутнє", – підкреслив президент.

Він також підкреслив важливість якнайбільшого поширення у світі інформації про успіхи України в цій війні та історій про героїзм і боротьбу українців за свою свободу.

Зеленський зауважив, що він, як президент використовує всі інструменти, зокрема й майданчики західних ЗМІ, щоб Україну чули й бачили за кордоном, щоб про нашу державу не забували й продовжували їй допомагати.

Також під час зустрічі обговорювалось питання складнощів у роботі кореспондентів на фронті. Президент обговорив із журналістами можливі формати роботи, які дали б змогу максимально висвітлювати ситуацію на полі бою та водночас відповідали б застереженням щодо безпеки та нерозповсюдження чутливої інформації.

"Я дуже зацікавлений у вашій роботі. Тому що вважаю: єдине, що може сьогодні пробити завісу новин із Близького Сходу, що може зацікавити світ – це демонстрація того, що в нас відбувається на полі бою. Бо це буде унікальний контент", – сказав він.

Зеленський наголосив, що високо цінує роботу тих, хто нині працює в Україні й в кадрі, і поза кадром.

"Дякую вам за вашу роботу. Я відмітив гострі питання, які ви порушуєте. Спробуємо їх розв’язати. Інформація сьогодні дуже важлива", – сказав Зеленський.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua