• USD 36.6
  • EUR 38.7
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Зеленскький переконує, що виробництво дронів Україною збільшується

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна спільно з партнерами працює над тим, щоб збільшити в рази виробництво дронів, яких дуже потребують українські Збройні сили

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото
Реклама на dsnews.ua

Про це президент заявив під час вечірнього відеозвернення 16 серпня, передає "ДС"

"У кожній бойовій бригаді воїни серед перших питань ставлять питання про безпілотники, про засоби радіоелектронної боротьби, про військову протиповітряну оборону. Відповідь на такі питання – це й наша робота з партнерами заради постачання потрібних дронів і систем, це й робота тут, в Україні. Необхідне виробництво. Нарощуємо виробництво в рази", — сказав Зеленський.

Глава держави також наголосив на необхідності систематизацї того, що вже постачається у війська та використовується, бо "дрони – це "очі" та захист на передовій".

За словами Зеленського, військовим потрібні безпілотники різної дальності і для різних цілей.

"Дрони – це гарантія, що людям не доведеться платити життям, коли можна спрацювати безпілотниками. Власне, усе те, про що говорили з хлопцями напередодні на Донеччині, на Запоріжжі, у наших бойових бригадах, тепер є змістом роботи і Генштабу, і урядовців, і Ставки. Очевидні завдання", − підсумував президент України.

Нагадаємо, за даними британської розвідки, Росія розпочала розгортання своїх дронів-камікадзе, заснованих на іранських розробках.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua