• USD 36.6
  • EUR 38.3
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Зеленський закликав НАТО завдати ударів по Росії у відповідь на ядерний шантаж

НАТО має відповісти превентивними ударами у відповідь на погрози Росії застосувати ядерну зброю

https://president.gov.ua/
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив президент Володимир Зеленський у своєму зверненні до австралійських чиновників, політологів, експертів та науковців, які спеціалізуються на питаннях геополітики та глобальної безпеки у провідному незалежному аналітичному центрі Австралії – Інституті Лоуї, передає "ДС".

"Світ зараз повинен показати силу. Сила потрібна, аби нарешті поставити крапку в агресії – у спроможності агресора до ескалації… На рівні держав і союзів держав – потрібні нові й жорсткі санкції проти Росії", — підкреслив він.

За словами глави держави, Україні "потрібні чергові й показові пакети підтримки, передусім оборонної та фінансової, щоб агресор бачив: його злочинні дії лише ускладнюють ситуацію для нього ж".

За його словами, НАТО вже зараз має відреагувати на погрози росіян застосувати ядерну зброю.

"Ми бачимо, що ці люди (росіяни – ред.) здатні на такі страшні кроки. Що має робити НАТО? Виключати застосування Росією ядерної зброї. Але що важливо, превентивні удари, щоб вони знали, що з ними буде якщо вони застосують, не навпаки – чекати на ядерні удари Росії, щоб потім сказати – ось тримай від нас. Перегляд застосування свого тиску – ось що має зробити НАТО, переглянути порядок застосування", — наголосив Зеленський.

Зеленський упевнений, що Росія має програти у цій війні і це принесе мир цілим поколінням, а не умиротворення агресора.

Як писала "ДС", НАТО не спостерігає ознак того, що Росія готується до будь-яких ядерних випробувань.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua