• USD 36.6
  • EUR 37.3
  • GBP 44.3
Спецпроєкти

Мешканців Київщини просять не розпалювати печі трубчастим порохом: чому це небезпечно (ВІДЕО)

У Київській області, де велися бойові дії, місцеві мешканці знаходять зразки трубчатого пороху. У Київській міській військовій адміністрації попереджають: з ними слід бути обережними

Мешканців Київщини просять не розпалювати печі трубчастим порохом
Мешканців Київщини попереджають про небезпеку
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні КМВА, передає "ДС".

Як зазначається, трубчатий порох — це видовжені палички, схожі на бенгальський вогник, які використовуються для відстрілу артилерійських снарядів.

"Попри заборону відвідувати лісову зону, деякі місцеві жителі збирають такі порохові заряди. Зокрема, використовують в побуті для розпалення домашніх печей та котлів для обігріву будинків. Цього робити не можна", — наголосили у КМВА.

"Дійсно, на відкритому повітрі пороховий заряд горить контрольовано через малий тиск. Однак, використання трубчатого пороху у закритому просторі (як наприклад, піч чи котел) є пожежо- та вибухонебезпечним. Використання навіть двох одиниць може призвести до детонації через стрімке виділення теплової енергії та газоподібних продуктів", — попереджають мешканців регіону.

Як писала "ДС", усі населені пункти Київської області, які перебували під окупацією, перевірили на наявність вибухонебезпечних предметів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua