• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

Британія просить повторно розглянути можливість проведення "Євробачення" в Україні

Уряд Великобританії звернувся до Європейського мовного союзу (EBU) із проханням ще раз розглянути Україну як місце для проведення "Євробачення 2023"

Реклама на dsnews.ua

Про це під час розмови з Володимиром Зеленським розповів прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон, передає "ДС".

Британський глава уряду сказав, що його країна продовжує тісно співпрацювати з партнерами щодо наступних кроків у питанні вивезення українського зерна.

Політики обговорили питання українських бійців британського походження, яких захопили росіяни, а також конференцію щодо відновлення України, яка відбулась у швейцарському місті Лугано. Джонсон заявив, що Велика Британія у 2023 році сподівається провести цю конференцію в себе.

Нагадаємо, гурт Kalush Orchestra з піснею "Stefania" приніс Україні третю в історії перемогу на Євробаченні. Українці посіли четверте місце за голосами журі, однак абсолютно перемогли за голосами глядачів, взявши 90% з можливих пунктів. Друге місце – у Великої Британії, третє – в Іспанії.

17 червня Європейський мовний союз попередньо вирішив, що пісенний конкурс "Євробачення" у 2023 році відбудеться не в Україні. Організатори вже звернулися до Великої Британії, щоб обговорити можливість провести конкурс там.

23 червня Європейська мовна спілка (EBU) остаточно відмовилася проводити музичний конкурс "Євробачення-2023" в Україні, проте нове місце поки не вибрано.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua