• USD 36.6
 • EUR 39.7
 • GBP 45.2
Спецпроєкти

Експерти Emporium діляться статистикою: рейтинг найбільш популярних промокодів, які шукали українці протягом року з початку повномасштабного вторгнення

Війна змінила не лише споживчі переваги українців, але і ставлення до шопінгу, сервісу, знижок. Онлайн-торгівля стала більш популярною, а от кількість замовлень загальні витрати на покупки значно скоротилися

Реклама на dsnews.ua

Аналізуючи період з лютого 2022 року по січень 2023, можна помітити, що кількість тих, хто шукав промокоди на знижки та бонуси, зменшилась в 2-3 рази практично у всіх групах товарів. Протягом перших тижнів війни попит на вигідні пропозиції знизився до мінімуму, проте вже весною почав зростати, максимальних значень за рік досягши в дні Black Friday та новорічних розпродажів.

З березня-травня число охочих використати промокоди зростало поступово. Невелике пожвавлення в попиті було помітне влітку та на початку осені, але через обстріли критичної інфраструктури та перебої з постачанням електроенергії кількість запитів знову знизилась і залишилась сталою аж до початку сезону розпродажів в кінці осені. Проте експерти сервісу промокодів Emporium зазначають, що статистика пошуків промокодів останніх місяців все ж демонструє позитивні зрушення, хоча про повернення до довоєнних показників говорити ще зарано. 

ТОП-10 промокодів, які шукали українці в період з лютого 2022 року по січень 2023

 1.  AliExpress – протягом вказаного періоду промокод на покупки в магазині шукали 4400 користувачів. Примітно, що за аналогічний період 2021-2022 років кількість охочих застосувати знижки для здійснення замовлення в китайському маркетплейсі загалом була більшою і склала 8100. Проте навіть з таким високим показником промокоди AliExpress знаходилися на другому місці в ТОПі, поступившись пропозиціям від Glovo, які шукали рекордні 12100 користувачів.
 2.  Sweet TV та Megogo UA – знижки на доступ до сервісів знаходяться на другому та третьому місцях за популярністю з показниками 2400 та 1900 запитів відповідно. Цифри збільшились порівняно з 2021-2022 роками – прослідковується тенденція до зростання охочих скористатися вигідними пропозиціями для оплати послуг сайтів з розважальним контентом та онлайн-ТБ.
 3.  iHerb – промокоди на знижки для покупок в маркетплейсі шукали 1600 відвідувачів. Протягом аналогічного періоду з лютого 2021 року по січень 2022 показники були іншими – 3600 запитів та більш високе місце в рейтингу.
 4.  Answear – знижки для замовлення одягу, взуття та аксесуарів в магазині шукали 1300 користувачів і це менше минулорічного показника в 1900 запитів. З огляду на зниження загального числа застосованих промокодів під час війни можна стверджувати, що місце маркетплейсу в ТОПі залишилось незмінним.
 5.  Moneyveo – знижки для отримання кредитів в мікрофінансовій організації зацікавили 1300 відвідувачів. Минулого року цифра була більша майже втричі – і з показником в 3600 запитів компанія знаходилась вище на кілька рядків в рейтингу.
 6.  Інтертоп та Watsons – промокоди на здійснення покупок в магазинах шукали по 1000 користувачів. В 2021-2022 роках Watsons в десятці запитів найбільш популярних знижок не було зовсім, а от Інтертоп знаходився нижче в ТОПі.
 7.  Comfy і CreditPlus – завершують рейтинг з показником в 880 запитів, які зробили українці в період з лютого 2022 року по січень 2023. В ТОПі промокодів за аналогічний період 2021-2022 років супермаркету електроніки немає зовсім, а от CreditPlus був більш популярним – кількість охочих скористатися знижками досягала 1600.

З початком війни більшою популярністю почали користуватися знижки на сайти з доступом до ТБ та відео-контенту, покупки в маркетплейсах техніки, одягу, взуття, косметичних засобів тощо (AliExpress, iHerb, Answear, Інтертоп, Watsons, Comfy та ін.). Змінився попит на промокоди мікрофінансових організацій – в ТОПі запитів в період з лютого 2022 по січень 2023 років компаній стало менше, як і кількості охочих застосувати комбінації.

Загалом промокоди для здійснення покупок в українських магазинах та сервісах зацікавили менше користувачів, ніж в 2021-2022 роках. Проте поступово ситуація покращується – кількість запитів на промокоди зростає.

Emporium – незалежний сервіс, на сайті якого можна знайти більш ніж 1500 промокодів для отримання знижок, подарунків, додаткових переваг під час купівлі товарів в більш ніж трьох сотнях магазинів. 

Редактор: Віктор Костенко
  Реклама на dsnews.ua