• USD 40.1
  • EUR 43.5
  • GBP 51
Спецпроєкти

Дурна і невдячна тварина! Портнов і Лукаш спільно вдарили по Шарію

Одіозний юрист, колишній перший заступник глави Адміністрації президента Андрій Портнов закликав своїх прихильників "повністю ігнорувати" скандального блогера Анатолія Шарія

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Відповідний заклик Портнов опублікував у себе в Telegram, передає "ДС".

Примітно, що в протистоянні двох проросійських діячів замішана жінка — не менш скандальна ексміністр юстиції часів президентства Януковича Олена Лукаш.

"Олена Лукаш … вчора відмінно витерла ноги об дурну, самозакохану невдячну тварину, яка будь-якими способами рятує свою шкуру. Але закликаю всіх наших однодумців в подальшому його повністю ігнорувати. Воно повинно продовжувати розмовляти тільки саме з собою", — написав Портнов, маючи на увазі ефірі Лукаш на проросійському каналі Євгена Мураєва "НАШ".

Зазначимо, що Лукаш вже не вперше жорстко проходиться по Анатолію Шарію, попри їхні давні й тісні відносини, завʼязані на українофобії. Однак 14 червня колишня глава Мінʼюсту фактично присвятила передачу одіозному блогеру.

Сам Шарій активно відреагував на виступ Лукаш на "мураєвському каналі". Він присвятив цій, відвертого кажучи не дуже зрозумілій ситуації, кілька постів і відеороликів.

"Народжена політиком із золотою ложкою в роті пані Лукаш розповідає про те, як слід бути політиком. Кому ще як не ексрегіоналам, які відмінно відстояли країну, про це розповідати. Дуже цікаво було послухати про те, що я мав би бути в країні. З уголовкою і розшуком. Це дуже добре, що пан Портнов зас*яв відповісти за себе сам і відправив битися Олену … добре бомбануло. Це радує", — йдеться в одному з повідомлень Шарія в Telegram.

Як писала "ДС", 16 лютого СБУ оголосила Анатолію Шарію про підозру у вчиненні державної зради. За даними ЗМІ, на початку червня суд наклав арешт на майно та активи Шарія в Іспанії, Канаді та Росії.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua