• USD 36.6
  • EUR 38.9
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Киянин виготовляв і продавав фіктивні документи: Вартість - від $300 до $7 тисяч

До асортименту підробок входили: водійські посвідчення, паспорти у формі ID-карток, закордонні паспорти громадянина України, країн ЄС, дипломи вищих навчальних закладів, нотаріальні бланки, а також свідоцтва про смерть

Фіктивні документи в асортименті
Фіктивні документи в асортименті
Реклама на dsnews.ua

Слідчі Нацполіції повідомили про підозру киянину у підробці документів України та країн ЄС, передає "ДС" за інформацією пресслужби силовиків.

"Липові" документи зловмисник виготовляв за допомогою спеціального обладнання, використовуючи плівку високої якості із зображенням логотипів державних символів, маркувань та нанесених голографічних захисних елементів.

До асортименту підробок входили: водійські посвідчення, паспорти у формі ID-карток, закордонні паспорти громадянина України, країн ЄС, дипломи вищих навчальних закладів, нотаріальні бланки, а також свідоцтва про смерть.

Зловмисник підшуковував потенційних покупців та реалізовував фіктивні документи через інтернет. Вартість підробки становила від $300 до 7 тисяч. Сума залежала від складності виготовлення документів і термінів передачі їх замовникам. Щомісячно зловмисник виготовляв до 50 "документів".

Під час обшуків за місцем проживання та здійснення злочинної діяльності підозрюваного поліціянти вилучили спеціальне обладнання та хімічні речовини для виготовлення підроблених документів, бланків, печаток та штампів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua