• USD 36.6
  • EUR 39.1
  • GBP 43.8
Спецпроєкти

Мобілізація в Росії: у Путіна дали відповідь, чи продовжує ще діяти указ

У Росії досі продовжує діяти указ про так звану частину мобілізації — таку відповідь дав прессекретар Володимира Путіна Дмитро Пєсков 

Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав на брифінгу в понеділок, 23 січня, переає "ДС" із посиланням на російські "РИА Новости".

Так, сьогодні журналісти попросили його прокоментувати відповідь адміністрації президента на запит депутата псковських обласних зборів Артура Гайдука про те, що указ Володимира Путіна про мобілізацію продовжує діяти.

"Призов у рамках часткової мобілізації здійснювався до досягнення встановленої чисельності, необхідної для виконання збройними силами поставлених завдань. Міноборони рапортувало про те, що встановлену чисельність було досягнуто, у зв'язку з чим призов громадян у рамках часткової мобілізації було зупинено, завершено", – запевнив Пєсков.

При цьому він наголосив, що "крім призову громадян на військову службу "часткова мобілізація" включає й інші заходи, необхідні для забезпечення виконання завдань збройних сил. У цій частині це продовжує працювати".

Пєсков не став детальніше говорити про відповідні положення.

"У тому числі це стосується і того закритого пункту (всього в указі Путіна про мобілізацію 10 пунктів, з яких сьомий прихований під грифом "для службового користування") тощо", – сказав він.

Як писала "ДС", у ГУР МО України повідомили, що Росія планує чергову хвилю мобілізації і наступ з метою захоплення нових територій України, однак ЗСУ готові до відбиття наступу і подальшого визволення української землі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua