• USD 36.6
  • EUR 38.3
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Мобільний застосунок 7Looks, розроблений українцями, номіновано на European Metaverse Awards

Реклама на dsnews.ua

Перш за все, це перший безоплатний особистий AI інтелект-фешн-стиліст у магазині.

По-друге, це проєкт з України, яка показала дивовижну кількість успішних технологічних стартапів. І якби не війна, то українці б ще більше згенерували важливих соціально-відповідальних та інтелектуальних ринкових новинок.

По-третє, гейміфікований додаток дає можливість мотивувати та нагороджувати покупців за власну соціальну позицію перед навколишнім середовищем. Тобто екологічна складова в тому, що користування даним додатків передбачає скорочення до 20-60 кг викидів CO2 за один придбаний образ.

По-четверте, програма поєднує онлайн та офлайн-моду, пропонуючи своїм користувачам створити свого першого віртуального двійника для Metaverse.

По-п’яте, 7Looks не потребує інтеграції в CRM систему, проте сприяє фешн ритейлерам масштабуватися, щоб збільшити маржу та зменшити власне перевиробництво.

"Іноді найскладніші проблеми можна вирішити кількома простими, але ефективними рішеннями. Наприклад, в індустрії моди необхідно скоротити викиди CO2 на 2 мільярди тонн упродовж 5 років. А це неможливо у нинішній моделі взаємодії фешн ритейлу та покупцями. Переконаний, що лише змінивши принципи, як ми купуємо, використовуємо та продаємо зовнішній вигляд, 1 мільярд покупців одягу, безумовно, зможуть вплинути на навколишнє середовище за цей період!", — розповідає Михайло Меркулов, інвестор і співзасновник 7Looks.

7Looks — це глобальна платформа обміну даними B2B2C, яка допомагає роздрібним ритейлерам зменшити непродані "мертві" стоки, а також поєднати онлайн і офлайн досвід споживачів індустріії моди, створюючи нові джерела доходу. Більше інформації за посиланням.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua