• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

На поштамт у Львові викликали поліцію через відсутність марок із "рускім кораблем, що йде нах*й"

Обурені люди викликали поліцію до головпоштату у Львові через те, що там не продавалися марки "Русский корабль, пошел нах*й"

Реклама на dsnews.ua

Близько першої дня після обіду біля головпоштамту зібралася черга охочих купити марку з кораблем, яка виникла ще з самого ранку, передає "ДС" з посиланням на Depo.ua.

У ній перебувало декілька десятків людей. Їх не відлякали навіть оголошення про те, що марки не продаються, які висять вже декілька днів.

Натомість люди зібралися і у середу через те, що один з працівників "Укрпошти", якого дехто у юрбі ідентифікував як начальника відділення, сказав про те, що марки будуть у наявності і сьогодні. Зазначається, що подібні обіцянки він давав і вчора, і позавчора. Присутні у черзі зазначали, що марки дійсно викидувалися у обмежений продаж після обіду — у кількості трьохсот штук.

Люди у юрбі говорили журналісту, що вчора марки "розліталися" просто миттєво та роздавалися по одному листу на руки. Позавчора — по два — у загальній кількості 200 примірників.

Вже сьогодні, коли продавчиня кіоску та представники "Укрпошти", вийшли із оголошенням, що марок немає і не буде, люди у черзі почали вимагати показати документи, які підтверджують, що марки дійсно було розпродано. Представники пошти надати такі документи відмовилися. Через це найбільш активні люди у черзі викликали поліцію з вимогою "зафіксувати можливий злочин". "Активісти" захотіли розібратися, чи "не приховує "Укрпошта" марки від людей". У натовпі також говорили про те, що їм обіцяли, що у продаж "викинуть" залишки нерозпроданого. Зазначимо, вже тоді було відомо, що "Укрпошта" оголосила про припинення продажу марок з "кораблем"

За останні два дні марки продавалися після обіду, провокуючи утворення черг на декілька сотень людей.

Правоохоронці прибули на місце події та зафіксували цей факт, хоча спочатку у поліції це робити відмовлялися.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua