• USD 29.3
  • EUR 29.8
  • GBP 34.8
Спецпроєкти

Не коронавірус, так "мінування": Школи в Черкасах та Миколаєві йдуть на дистанційне навчання

Усі школи в Черкасах та деякі у Миколаєві переводять на дистанційне навчання через постійні неправдиві повідомлення про мінування навчальних закладів

Школи у Черкасах та Миколаєві йдуть на дистанційне навчання;
Школи у Черкасах та Миколаєві йдуть на дистанційне навчання;
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Черкаської міськради та управління освіти Миколаївської міськради, передає "ДС".

У відомствах зазначили, що школярів вирішено перевести на дистанційну форму навчання через регулярні анонімні повідомлення про мінування.

Так, у Черкасах, починаючи з 12 січня, повідомлення про замінування шкіл надходять щодня.

"Департамент освіти та гуманітарної політики рекомендує всім школам міста починаючи з 17 січня проводити навчання у дистанційному форматі… У такому форматі навчання триватиме до наступних рекомендацій", – пише Черкаська міськрада.

У Миколаєві 17 січня вкотре "замінували" усі школи одразу. На "дистанційку" переводять поки що чотири школи – за рішенням їхніх керівників.

"Керівниками чотирьох навчальних закладів (ЗЗЗЗ №3, 20, 46, ММК імені В. Д. Чайки) ухвалено рішення з 18 січня здійснювати освітній процес за дистанційною формою навчання", – пише миколаївська пресслужба.

Нагадаємо, 12 січня, до поліції Черкас надійшло анонімне повідомлення про те, що всі школи міста заміновані.

Таке саме повідомлення від "аноніма" отримали правоохоронці Миколаєва. Школи оглядали вибухотехніки, кінологи, патрульні та бійці батальйону поліції особливого призначення, проте вибухових пристроїв знайдено не було.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua