• USD 36.6
  • EUR 35.3
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Масло та печінка тріски: друг чи ворог?

Печінку тріски більшість з нас знають як усіма улюблену закуску. Вона набула своєї популярності ще в 19 столітті, на той час її використовували для лікування дітей, хворих на рахіт, а також приписували при нестачі вітаміну D у дорослих

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото
Реклама на dsnews.ua

На сьогоднішній день нічого практично не змінилося: її вживають і як делікатес, і як відмінні ліки, передає "ДС".

Олію печінки тріски можна купити в будь-якому продуктовому магазині.

Якщо ви купили печінку тріски, то пам'ятайте, що при відкритті вона повинна бути в маслі. Це масло утворюється із самого продукту під час консервації. Якщо говорити простими словами — це і є риб'ячий жир, який позитивно впливає на серце, волосся, роботу мозку та нервів.

Через дефіцит печінка тріски є дорогим продуктом і дозволити її собі може не кожен. Найчастіше для консервації беруть печінку тихоокеанської та атлантичної тріски. Але й там є кілька критеріїв: ніжно-рожевий колір, гладка, приємний запах риби. Але рекомендують віддавати перевагу свіжій рибі, а не консервованій, тому що при останньому процесі багато вітамінів та мінералів втрачається. А в печінці та олії містяться фолієва кислота, омега-3 жирні кислоти (EPA та DHA), вітаміни А, Е та D.

Оскільки у печінці та її олії міститься багато вітаміну А та омега-3 жирних кислот, її можна приймати для того, щоб очі були здоровими. Регулярний прийом печінки запобігає глаукомі. Жири позитивно впливають на серцево-судинну систему. Такі слоти зменшують рівень тригліцеридів у крові, додають рівень хорошого холестерину (ЛПЗЩ) та не допускають утворення бляшок в артеріях.

У скарбничку корисних вітамінів, які є в трісці, потрапить вітамін D. Він зміцнює кістки та не допускає розвитку різноманітних захворювань.

Фолієва кислота та омега-3 жирні кислоти допомагають боротися з депресією та тривожностями, контролюють функціонування мозку. Якщо вітаміни Е та А взаємодіятимуть, то легко зможуть зняти запалення різного характеру, запобігти розвитку інфекційних захворювань та підвищити імунітет.

Та й куди ж без протипоказань. Перед тим, як вживати цей продукт мамам, які чекають на малюка або пацієнтам, які приймають ліки, що знижують кров'яний тиск і розріджують кров, краще запитати пораду у свого лікаря.

Але якщо у вас немає скарг на свій організм та здоров'я, то навіщо відмовлятися від такого корисного делікатесу? Найголовніше правило — не переїдати і не їсти часто. Намагайтеся вживати її з чимось, наприклад, у салаті або з кашею.

    Реклама на dsnews.ua