• USD 26.9
  • EUR 32.6
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

"Побєдобєсіє" у Києві: біля Вічного вогню збираються прихильники Дня перемоги (ФОТО, ВІДЕО)

У Києві до Парку вічної слави почали збиратися прихильники відзначення Дня перемоги 9 травня. Прибули також нардепи від ОПЗЖ

Реклама на dsnews.ua

Вони несуть у руках квіти та портрети, передає "ДС".

Більшість людей у доволі тісному натовпі – без масок.

Поліція патрулює територію у парку, перевіряє людей на наявність забороненої тоталітарної символіки.

Згодом біля Вічного вогню зʼявились депутати фракції ОПЗЖ на чолі з Віктором Медведчуком, Юрієм Бойком, Вадимом Рабиновичем, Іллею Кивою та іншими. Вони поклали квіти до вогню та анонсували "антифашистський марш" у Києві.

Перед візитом депутатів сталася перепалка із двома молодими людьми, які прийшли у вишиванках і з синьо-жовтим прапором. Чоловік у вишиванці предсавився переселенцем із Донецька, який прийшов туди нагадати присутнім, що вони живуть в Україні.

Нагадаємо, вчора, 8 травня в Україні та світі відзначали День памʼяті і примирення, присвячений десяткам мільйонів загиблих у Другій світовій війні. З нагоди Дня памʼяті та примирення до українців звернувся президент Володимир Зеленський і заявив, що цей день відзначають у всьому світі не "замість" Дня перемоги 9 травня.

Сьогодні ж в Україні, як і кількох інших країнах пострадянського простору, відзначають День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Президент Володимир Зеленський привітав українців, опублікувавши 12-хвилинне відеозвернення. Згодом Зеленський поклав квіти до Вічного вогню у пам’ять про загиблих у Другій світовій.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua