• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

За яких умов у Києві можуть вимикати опалення: пояснення КМДА

Якщо станеться надзвичайна ситуація, то на період ремонтних робіт, необхідних для відновлення теплопостачання, обслуговуючим компаніям доведеться зливати воду в опалювальних системах, якщо температура знизилася до -3 градусів

Опалення
За певних умов у Києві можуть вимикати опалення
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Київської міської держадміністрації, передає "ДС".

КМДА звернулася до організацій, що обслуговують будівлі з централізованою системою теплопостачання, та нагадала порядок дій, щоб не допустити замерзання системи теплопостачання у разі позаштатної ситуації.

"У зв’язку із суттєвим похолоданням, на випадок виникнення надзвичайної ситуації внаслідок ворожих атак, кожна обслуговуюча компанія повинна бути готова в негайному порядку вжити технічних заходів, аби не дозволити будинковій системі теплопостачання вийти з ладу чи заморозитись у випадку тимчасового аварійного відключення тепла", — наголосили в адміністрації.

Якщо станеться надзвичайна ситуація, то на період ремонтних робіт, необхідних для відновлення постачання тепла, відповідальні особи обслуговуючої компанії зобов’язані злити (здренувати) воду в опалювальних системах, за умови, коли температура опустилась до -3 і нижче градусів.

Персонал обслуговуючих організацій повинен:

  1. Відключити (за наявності) обладнання теплового пункту.
  2. Закрити засувки на вузлі приєднання системи теплоспоживання до теплових мереж: спочатку №1 на подавальному трубопроводі, потім на №2 на зворотному трубопроводі.
  3. Відкрити спусники на внутрішньобудинковій системі опалення та злити воду в дренажний приямок або інше передбачене для цього місце.
  4. Відкрити крани для випуску повітря із будинкової системи опалення на горищі або технічному поверсі будинку.
  5. Після стікання води зі спусників – закрити крани для випуску повітря із системи опалення на горищі або технічному поверсі.

Підключення будинку відбуватиметься одразу після стабілізації ситуації за умови відповідного дозволу теплопостачальної компанії.

У КМДА звертають увагу: ця інформація як керівництво до дії стосується всіх обслуговуючих компаній, незалежно від форми їх власності чи форми управління будинком, в тому числі ОСББ, ЖБК.

"У разі перебоїв зі зв’язком і неможливості узгодити дії з теплопостачальною компанією, рішення про злиття води в будинку приймає відповідальна особа обслуговуючої компанії самостійно та оперативно", — додають в адміністрації.

Як писала "ДС", у Києві частину котелень готують до автономної роботи у разі відсутності електроенергії.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua