• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

Продан розповіла, як державі забезпечити квартири переселенцям

Необхідно забезпечити нормальні умови для проживання людей, які взимку-навесні переїхали в західні і центральні регіони з тимчасово окупованих територій або з міст, де ведуться активні бойові дії

Реклама на dsnews.ua

Про це заявила радниця голови Асоціації міст України Віталія Кличка Оксана Продан в своєму інтервю на LB.UA.

"Поки що ми — від Асоціації міст України, реально відбивали в парламенті урядову ініціативу про відбудову житла — будівництво якихось модульних будиночків, ледь не контейнерів для людей, тому що забудовникам будемо щось компенсовувати. Ми повинні не бараки людям будувати, а створювати достойні умови, щоб вони могли жити в Україні", — зазначає Продан.

За її словами, українці, які стали внутрішньо переміщеними особами, переїжджали в абсолютно не пристосовані для цього умови — так не можна жити довго.

"Далі треба перевозити людей в нормальні умови. Ми не підтримуємо позицію деяких урядовців про модульні будиночки, контейнери, тому що людям треба жити в людських умовах. Неможливо довго жити в бараках. Ми в 21 столітті, в Європі і зобов’язані створити людям нормальні умови", — наголосила радниця голови АМУ.

За словами Оксани Продан, наразі є всі необхідні механізми для забезпечення достойних умов проживання внутрішньо переміщеним особам. Як приклад вона наводить Чернівецьку область, де ОВА взяла недобудови і переобладнує їх під квартири для того, щоб люди могли жити сім’ями, а не таборами.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua