• USD 36.5
  • EUR 39.7
  • GBP 46.1
Спецпроєкти

Шахраїв, які через фішингові сайти привласнили близько мільйона гривень, затримали правоохоронці

Злочинна схема, яку організували п1ятеро чоловіків, була спрямована головно на іноземних громадян

Викрили шахрайську схему
Викрили шахрайську схему
Реклама на dsnews.ua

Привласнення грошей із рахунків іноземних громадян: Нацполіція викрила злочинну організацію

П’ятеро чоловіків використовували посилання на фішингові сайти, інтерфейс яких був дуже схожим на популярні торгові інтернет-майданчики. Зловмисники підшукували продавців товарів і надсилали їм посилання нібито для оформлення доставки та оплати за товар. 

Номер, CVV-код та термін дії банківської карти, які потерпілі вводили на фішингових сайтах, автоматично ставали відомі фігурантам. Зібрані відомості організатор схеми передавав виконавцям, які "прив’язували" ці дані до платіжних систем. Надалі, використовуючи технологію NFC, зловмисники купували різні ґаджети у магазинах Києва, розраховуючись за покупки грошима з рахунків потерпілих. 

Встановлено, що шахрайська схема була спрямована на іноземних громадян. За попередніми підрахунками, загальна сума збитків становить близько мільйона гривень. 

В оселях та в автівках фігурантів, на території Києва та Чернігівської області, правоохоронці провели обшуки. Під час проведення слідчих дій вилучили мобільні телефони, ноутбуки, банківські картки, а також товари, отримані протиправним шляхом. 

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua