• USD 27
  • EUR 31.8
  • GBP 37.2
Спецпроєкти

Штам коронавірусу "Дельта" дістався Києва: заражаються як молоді, так і старші люди

В Олександрівській лікарні Києва первинним тестуванням підтверджено шість випадків COVID-19 штаму "Дельта"

Реклама на dsnews.ua

Про це 22 липня повідомив столичний Департамент охорони здоровʼя, інформує "ДС"

Зазначається, що дослідження провели завдяки спеціально придбаним лікарнею саме для діагностування цього штаму реактивам. Наразі біоматеріал передано для підтвердження в Київський міський лабораторний центр МОЗ України.

Люди, у яких було виявлено "Дельту", різного віку – від 21 до 73 років, повідомила директорка департаменту Валентина Гінзбург.

За її словами наразі про штам "Дельта" відомо більше не з практики, а з досвіду іноземних колег, з якими постійно спілкуються столичні лікарі. "Дельта" відрізняється високим рівнем контагіозності (заразливістю), коротшим інкубаційним періодом та агресивнішим протіканням.

"Вакцинація. Це те слово, яке має стати для кожного, хто зараз читає цей текст, найважливішим, аж доки ви не щепитеся. Припиняйте знаходити відмовки – "немає часу", "не хочу цю вакцину, хочу іншу"… Жодна важлива справа не варта життя. Кожна вакцина, яка зареєстрована в Україні, з великою ймовірністю захистить Вас від смерті. Вакцинуйтеся! Зробіть це заради себе та близьких, які будуть потерпати від того, що Ви страждаєте від хвороби, або взагалі не зможете з нею впоратися, попри всі зусилля лікарів!" — сказала Гінзбург.

Як писала "ДС", раніше у Національній академії наук заявили про загрозу виникнення "вибухових темпів" наступного зростання захворювання на коронавірус в Україні.

5 липня Кабмін запровадив нові правила вʼїзду в Україну через поширення штаму коронавірусу "Дельта".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua