• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Святошинський суд почав відеодопит Шуляка по справі Майдану з Ростова

Реклама на dsnews.ua
Колишній командувач внутрішніми військами МВС України Станіслав Шуляк прибув в Ростовський обласний суд Росії для допиту в якості свідка по справі п'ятьох екс-"беркутівців"

Святошинський районний суд Києва сьогодні проведе у режимі відеоконференції допит екс-командувача внутрішніми військами Станіслава Шуляка, повідомляє "ДС" з посиланням на "РИА Новости".

Святошинський районний суд почав допит Шуляка в 13:00. Екс-командувача ВВ будуть допитувати як другого свідка у справі про розстріл активістів Майдану, в чому звинувачують екс-беркутівців.

Варто відзначити, що в будівлі ростовського суду журналістів набагато менше, ніж це було під час допиту екс-президента Віктора Януковича. У залі суду встановлено кілька моніторів, щоб можна було паралельно стежити за процесом з Києва і за процесом з Ростова.

Як відомо, Станіслав Шуляк був командувачем внутрішніх військ МВС України з травня 2012 р. по лютий 2014 р. В березні 2014 р. він був оголошений у розшук. Шуляку інкримінують перевищення влади, що спричинило тяжкі наслідки, а також дезертирство.

Шуляка повинні були допитати ще в понеділок після екс-президента Віктора Януковича. Однак оскільки допит Януковича тривав 6 годин, українська сторона попросила перенести допит Шуляка, аргументуючи це тим, що до нього є багато запитань.

Як повідомляла "ДС", Шуляка будуть допитувати як свідка у справі про розстріл активістів Майдану, в чому звинувачують екс-беркутівців. Сторона звинувачення має намір довести недостовірність показань Шуляка.

    Реклама на dsnews.ua