• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Суперфуд — для чого вони потрібні і де їх шукати

Суперфудом або Суперпіщею зазвичай називають поживні продукти, які містять велику кількість корисних для здоровʼя мікроелементів. Такі продукти можуть надати в буквальному сенсі слова чудовий вплив на наш організм. Однак деякі з них досить рідкісні і у звичайному раціоні їх просто немає. В цьому випадку залишається лише один вихід — додавати такі продукти в повсякденні прийоми їжі та в напої. Так чим же відрізняються Суперфуди від біологічно активних харчових добавок і як вони впливають на наш організм?

Реклама на dsnews.ua

БАДи VS Суперфуд

Суперфуди можуть помилково порівнювати з вітамінами та іншими препаратами з аптеки, проте це не так, оскільки вони не мають нічого спільного з синтетичними добавками. Суперфуди відомі людству кілька сотень або навіть тисяч років і їх суть полягає в тому, щоб продукти піддавалися якомога меншої обробці. А якщо немає можливості вживати тільки що зібрані ягоди асаї або ж пити свіжовичавлений сік алое, важливо правильно зберігати цінну сировину.

Суперфуди також мають антиоксидантні властивості та допомагають запобігати важким захворюванням і старінню організму в цілому. Пояснюється це тим, що деякі рослини містять цінні мікроелементи в дуже високих концентраціях і здатні покрити денну норму для нормального функціонування організму. Однак тут важливо не втрачати почуття міри, оскільки надлишок вітамінів і мінералів може завдати шкоди організму.

Для поліпшення самопочуття можна розглянути наступні Суперфуди.

Алое

Мова не тільки про ваш кімнатному рослині, а й про інші, більш рідкісні види цього представника флори. Лист алое багатий на антиоксидантні та протизапальні комплекси, через що сприяє швидкій регенерації всіх тканин і систем. Особливо добре алое себе зарекомендував для жіночої краси — сприяє наповненню клітин шкіри вологою, зменшує запалення. Крім того, алое посилює секрецію травних залоз, підвищує імунітет і має м'який жовчогінну дію.

Насіння конопель

Цей продукт містить рекордну кількість природного магнію і калію, необхідно для нормальної роботи нервової системи та судин. Також ці мікроелементи запобігають атеросклерозу і перебоям в роботі серця. Ще одна диво-властивість — це їх можливість впливати на кровотворення, підвищуючи рівень гемоглобіну і попереджаючи анемію. Зрозуміло, приємний бонус насіння конопель — це заспокійлива і розслаблююча дія, а також поліпшення якості сну.

Асаї та годжі

Загадкові ягоди містять неймовірну кількість поліфенолів — речовин, що відповідають за детоксикацію організму. Вони допомагають боротися з ушкодженнями клітин вільними радикалами — окисленням і старінням. Крім того, вони беруть участь в боротьбі з окисленням внаслідок стресу, що надзвичайно актуально в сучасному світі. Що стосується асаї, за рахунок вмісту жирних кислот вони допомагають боротися із захворюваннями серця, знижуючи рівень "поганого" холестерину в крові. Тибетські ягоди годжі схожі своїми властивостями з асаї, проте мають дуже виражений детокс-ефект. Годжі зменшують запальні процеси, стимулюють імунні властивості, а також корисні для репродуктивного здоров'я.

Гуарана

Чи знайомі вам відчуття, коли потрібно терміново закрити завдання до дедлайну, встигнути на кілька заходів в день або пережити нічний переліт, а сили покидають тіло? Кава в таких випадках точно не працює, а ось гуарана — так! Гуарану застосовують як тонізуючий і стимулюючий засіб, за короткий проміжок часу вона поборе хронічну втому і апатію. Крім того, мікроелементи, які в ній містяться, здатні пригнічувати ріст ракових клітин, відновлювати зір, покращувати обмін речовин і омолоджувати шкіру.

Де знайти ці Суперфуди?

У спеціалізованих магазинах можна знайти сушені ягоди асаї або годжі, порошок з гуарани або капсули з алое. Однак харчові технології не стоять на місці і тепер Суперфуди можна знайти навіть в чашці чаю. Так, компанія MAY-Ukraine розробила лінійку з компонентами Суперфудів. Інженери-тітестери довгий час тестували даний формат і шукали ідеальне поєднання смакових якостей і користі продукту. Всі Суперфуди потрапляють в чайні купажі після спеціальної обробки при низьких температурах, яка дозволяє зберегти максимум їх користі. Тепер кожен може відчути на собі цілющий ефект, просто насолоджуючись чашкою ароматного чаю. Така концепція нової лінійки була вибрана не випадково, оскільки вона уособлює ключовий вектор компанії — сталий розвиток. Ця концепція розроблена ООН і одна з її завдань — забезпечити міцне здоров'я населенню. У компанії впевнені — навіть такі маленькі кроки здатні значно змінити світ.

    Реклама на dsnews.ua