• USD 36.6
  • EUR 40
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Дружина Чауса вважає, що до викрадення екссудді причетні українські спецслужби

Світлана Чаус, дружина скандального екссудді Миколи Чауса, не вірить заявам МЗС України про непричетність Києва до викрадення чоловіка

Микола Чаус зі своєю дружиною Світланою
Микола Чаус зі своєю дружиною Світланою
Реклама на dsnews.ua

Про це Світлана Чаус заявила виданню "Страна.ua", передає "ДС".

"Багато незрозумілого, але у Молдові новин про дружню розмову між главами міністерств закордонних справ двох держав я не бачила", — повідомила дружина Миколи Чауса.

При цьому сама вона сумнівається у правдивості слів Кулеби.

"Слідчі Молдови впевнені, що мій чоловік в Україні", — заявила "Стране" Світлана Чаус.

Вона уточнила, що на причетність України до викрадення Чауса вказують усі докази.

"Те, що це машина українського посольства (на якій вивезли Миколу Чауса — "ДС"), сумнівів у слідства не викликає. Вони вже знають прізвища та дані всіх десяти підозрюваних у викраденні. Вони всі громадяни України", — додала Світлана Чаус.

Вона зазначила, що в Молдові викрадення Миколи Чауса розслідується на державному рівні, під контролем президента республіки Маї Санду.

"Слідчі кожен день активно працюють по розкриттю злочину: встановлюють осіб, збирають доказову базу, вивчають деталі, беруть відбитки. Тобто я бачу, як працює поліція. Коли в Україні мій чоловік був оголошений в розшук, ми не писали заяву, нас не допитували за цим фактом, не проводилося ніяких процесуальних дій зовсім", — додала Світлана Чаус.

Нагадаємо, 3 квітня група невідомих озброєних чоловіків у центрі Кишинева викрала суддю Миколу Чауса, якого в Україні підозрюють у корупції. 4 квітня з'явилася інформація про те, що Чаус незабаром буде доставлений в Україну.

Очільник МВС Молдови Павло Войко пізніше заявив, що Чауса викрали іноземці та вивезли на територію України.

Як писала "ДС", президент Молдови Мая Санду зажадала негайних дій з боку силовиків, підкресливши, що подібні випадки є неприпустимими в Молдові.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua