• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

У Пасічника розгромили ідею МВС РФ переселити жителів ОРДЛО в Росію

У "ЛНР" вважають невигідним для "республік" включення жителів ОРДЛО в програму переселення співвітчизників до Росії

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив радник ватажка "ЛНР" Леоніда Пасічника Родіон Мірошник, передає "ДС" із посиланням на сепаратистський ресурс бойовиків.

За його словами, можливості легалізації на території Росії були надані ще президентськими указами 2019 року про можливості за спрощеною програмою отримувати російське громадянство. У зв'язку з чим мешканці ОРДЛО на правах російських громадян мають можливості реалізовувати себе на території РФ.

«Але від хорошого життя ніхто не їде, тому зрозуміло, що добре би навести порядок у себе. Зусилля Росії були би набагато більш цільними, якби були спрямовані на створення можливості нових робочих місць на території "ДНР" і "ЛНР", там, де люди виросли, де у них сім'ї, де вони звикли жити і працювати. Ми би хотіли, щоби саме край Донбасу був процвітаючим, і саме там люди знаходили можливість для самореалізації, в тому числі, і в плані отримання робочих місць», — зазначив терорист.

За словами Мірошника, жителі ОРДЛО через складну економічну ситуацію повинні постійно їхати на заробітки в Росію.

«ЛНР і ДНР перебувають в економічній і логістичній блокаді з усіми наслідками війни, а необхідність заробляти гроші і годувати свої сім'ї нікуди не дівається. Сьогодні громадяни "Луганської та Донецької народних республік" мають можливість отримати громадянство, фактично отримавши паспорти ДНР і ЛНР. І після цього їм не потрібна програма переселення. Вони можуть жити і працювати в Росії, де хочуть. Тобто ці пропозиції явно не дуже професійні люди роблять», — резюмував терорист.

Як повідомляла «ДС», раніше уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова заявила, що жителів ОРДЛО змушують брати участь у виборах до Держдуми РФ, а в разі відмови — погрожують штрафами і звільненнями.

Прессекретар президента Сергій Никифоров підкреслив, що вибори в Держдуму на Донбасі будуть юридично нікчемними. Однак місцеві жителі можуть узяти в них участь.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua