• USD 29.3
  • EUR 30.6
  • GBP 35.6
Спецпроєкти

Українські військові хірурги у прифронтовій зоні провели операцію, яка не має аналогів у світі

Українські військові хірурги неподалік фронту провели операцію з видалення нирки внаслідок вогнепального поранення. Ця операція не має аналогів у світі

Pixabay
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні заступниці міністра оборони Ганни Маляр на брифінгу 26 травня, передає "ДС".

"У нас гарні новини щодо Медичних сил ЗСУ, якими ми можемо пишатися. Минулого тижня у військовому мобільному госпіталі в одному з прифронтових міст уперше в Україні виконали сучасну лапароскопічну операцію — видалення нирки внаслідок вогнепального поранення з руйнацією органа", — сказала Маляр.

Вона зазначила, що в мобільному госпіталі зробили вже 2 такі операції, які врятували життя українських захисників. Завдяки надсучасним технологіям та професіоналізму військових хірургів поранені вже ходять у палаті, каже Маляр.

Вона наголошує, що такі операції після бойової травми нирки не мають аналогів у світі.

"Ми сьогодні повинні пишатися українською військовою медициною, яка нині першою стикається з дуже складними викликами, успішно їх долає і фактично стає прикладом для військових лікарів усього світу. Військові хірурги України тримають стрій та впроваджують сучасні малоінвазивні операції для порятунку тяжкопоранених", — підкреслила чиновниця.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua