• USD 36.6
  • EUR 38.9
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

Волонтери привезли візки пораненим українським захисникам до Вінниці та Хмельницького

Команда Національної ради військовослужбовців і ветеранів привезла благодійну допомогу у Вінницю і Хмельницький

Волонтери та лікарі
Волонтери та лікарі
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Ради, передає "ДС".

"У формуванні і транспортуванні медичного вантажу взяли участь фонд "Україна в огні" і наш постійний партнер – найбільша мережа аптек "Подорожник". Дякуємо за сприяння і хмельницьким лікарям – травматологам і реабілітологам. Спочатку завезли візки до наших колег з волонтерської групи "Бойові бджілки" для подальшого забезпечення вінницьких лікарень і поранених військових. Згодом завітали у два медичні заклади Хмельницького – в обласну і міську лікарні, де лікування і відновлення проходить багато наших воїнів, і поки, на жаль, потреби у медичних засобах тільки зростають", — розповідають волонтери.

"Коли військовослужбовець зазнає поранення, важливо, щоб він відразу відчув підтримку. Людині стає легше сприймати нові реалії життя", – говорить підполковник Віктор Легкодух, який у серпні 2014 року під час розвідувальної операції офіцерів-десантників зазнав мінно-осколкового поранення.

Найбільший осколок, додають у Раді застряг у хребті чоловіка.

Волонтери розповідають, що підполковник Легкодух проходив довгу та складну реабілітацію після пошкодження спинного мозку.

"Зараз він – спортсмен-паралімпієць, майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики, нещодавно став віце-чемпіоном світу зі штовхання ядра. Ці успіхи стали можливими завдяки підтримці небайдужих людей, зокрема і команди мережі аптек "Подорожник", — розповідає команда Національної ради військогослужбовців.

Волонтери вкотре закликали українців допомагати одне одному.

    Реклама на dsnews.ua