• USD 36.9
  • EUR 39.7
  • GBP 46.4
Спецпроєкти

Всеукраїнський проєкт підтримки жінок із родин військовослужбовців "Плюс-Плюс" запускають у ще 17 містах

Всеукраїнський проєкт підтримки жінок із родин військовослужбовців "Плюс-Плюс" від мережі освітньо-культурних просторів "Гончаренко центр" додатково запускають в 17 містах України

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби "Гончаренко центру", передає "ДС".

За словами організаторів, за перший місяць роботи в пілотному режимі проєкту вдалося отримати понад 1000 запитів на підтримку з усієї України. Після тестування формату в п’ятьох містах команда "Гончаренко центру" запустила онлайн-версію "Плюс-Плюс". Тепер до до програми підтримки жінок із родин військовослужбовців приєднуються ще 17 українських міст.

Зокрема до проєкту долучилися міста Балта, Дергачі, Дніпро, Добровеличківка, Житомир, Жмеринка, Кодима, Миколаїв, Рівне, Рогань, Теофіполь, Івано-Франківськ, Харків, Хмельницький, Черкаси, Чернігів та Чернівці. Окремо проєкт запускають і в Кривому Розі: команда місцевого центру надаватиме безкоштовну юридичну підтримку учасницям програми з усієї країни.

"Загалом нам вдалося охопити 23 міста та вийти в онлайн-формат, аби надати підтримку та допомогу якомога більшій кількості жінок із родин наших захисників. На другому етапі проєкту наші центри вже мають відпрацьований алгоритм роботи, яким поділилися учасники першого етапу. А тому "Плюс-Плюс" нарешті став дійсно національною програмою, яка офлайн і онлайн охоплює всі регіони нашої країни", – зазначає засновник мережі, народний депутат Олексій Гончаренко.

Перші зустрічі другого етапу проєкту відбудуться на початку жовтня. Як і на старті ініціативи, складові програми у кожному місці відрізнятимуться, оскільки формуватимуться під запит самих учасниць.

"Ми побачили, що потреби жінок, умовно, в Києві та Кропивницькому суттєво відрізняються. Десь є запит на арттерапію, а десь – на фахову юридичну підтримку чи освітні лекції про запуск бізнесу. Ми реагуємо на всі ці запити, незалежно від складності. Адже найважливіше для нас – допомогти учасницям впоратися з їхніми проблемами та реалізувати їхні мрії", – додають у команді освітнього протостору.

Реєстрація на участь у проєкті залишається відкритою постійно, тож долучитися до програми можна будь-якої миті та з будь-якого міста. Для цього достатньо зареєструватися за цим посиланням.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua