• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

"Жовтий" Гордон і "дебіл" Милованов у прямому ефірі влаштували дивну суперечку (ВІДЕО)

Скандальний журналіст Дмитро Гордон та колишній міністр розвитку економіки, позаштатний радник голови Офісу президента Тимофій Милованов влаштували словесну перепалку в прямому ефірі

Реклама на dsnews.ua

Причиною конфлікту стало давнє жартівливе висловлювання Милованова про те, що він "дебіл", інформує "ДС".

Інцидент стався в ефірі ток-шоу "Право на владу" ввечері 20 травня. Гордон нагадав, що він питав про Милованова на пресконференції президента Володимира Зеленського. 

"Я процитував цього генія думки, який сказав про себе, що він дебіл. Я не знаю, яким Тимофій був міністром — не виключено, що хорошим. Я просто процитував, що сказав про себе міністр", — заявив Гордон. Після цього Тимофій Милованов перебив журналіста і зажадав уточнити, про яку саме цитату йдеться.

"Ви сказали, що ви дебіл", — повторив Гордон. Милованов попросив привести його повну цитату. Втім, журналіст сказав, що для цього йому треба підняти її.

"Ну так потрібно спочатку підняти, а потім говорити. Ви зараз навели приклад однієї з великих проблем, які є в Україні. Я не буду опускатися до вашого рівня, не буду з вами питання олігофренії обговорювати, Але ви є прикладом журналіста, який є "жовтим". Заради хайпу створює увагу, яка йде від важливих питань. Ви не вмієте аналізувати. Ви вмієте привертати до себе увагу і злити людей", — заявив Милованов.

У відповідь Гордон порадив опоненту "бути пастором". "Прекрасна проповідь. Я раджу вам, Тимофію, бути пастором. У гримерці ви мені сказали, що ви мене наздоженете. Але для того, щоб мене наздогнати вам потрібно купити болід. Це перше. А друге — якщо ви будете мене наздоганяти, я вас перекушу і не поперхнуся", — сказав він.

Водночас Милованов зазначив, що Гордон є журналістом і його робота — критикувати представників влади. В цьому контексті він закликав свого візаві фокусуватися "на суттєвих проблемах".

Нагадаємо, раніше адвокат Ілля Новіков повідомив, що від імені п’ятого президента, лідера партії "Європейська Солідарність" Петра Порошенка подасть перший позов проти Дмитра Гордона "за наклеп". За його словами, йдеться про заяву журналіста 7 травня в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера", в якій той звинуватив Порошенка у "здачі Маріуполя".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua