• USD 36.7
  • EUR 39.6
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

Зволожувачі повітря: як може нашкодити популярний девайс

Разом з літньою спекою повітря в приміщеннях стає надмірно сухим і багато людей використовує зволожувачі повітря, не замислюючись над можнивими наслідками неправильного використання

Реклама на dsnews.ua

Безконтрольне чи неправильне використання таких приладів може завдати великої шкоди, пише "ДС".

Лікарі радять встановлювати в приміщеннях одночасно зі зволожувачами також гігрометр – прилад, який вимірює вологість. Його показники дозволять правильно та максимально ефективно використовували зволожувач повітря.

Оптимальна вологість повітря у приміщенні має становити від 40 до 60%. Занадто сухе повітря може спричинити виникнення та загострення шкірних, респіраторних захворювань та алергії. Висока вологість – це сприятливе середовище для розмноження плісняви ​​та пилових кліщів, які можуть викликати шкірні захворювання та алергічну реакцію у людини, зазначають лікарі.

Спеціалісти також радять вивчити додаткові функції зволожувачів повітря, звірятися з даними гігрометра та аналізувати загальне самопочуття.

Крім того, необхідно слідкувати, щоб потужність пристрою відповідала площі приміщення. Прилади з нагрівальним елементом не варто ставити біля стін та меблів, щоб не з’явився грибок. Також необхідно регулярно міняти у приладах воду та фільтри. Якщо цього не робити, то всередині приладу будуть розмножуватися шкідливи мікроорганізми, які потім потраплять в повітря.

Лікарі також радять пітримувати комфортний мікроклімат за допомогою волдогого прибирання та регулярного провітрбвання приміщення.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua