• USD 36.5
  • EUR 39.7
  • GBP 46.1
Спецпроєкти

Азербайджан показав зброю, конфісковану у карабаських вірмен (ВІДЕО)

В Азербайджані розказали про перші результати збору зброї у карабаських вірмен, яку ті погодились скласти після стрімкої військової операції Баку у Нагірному Карабаху цього тижня

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Міноборони Азербайджану, передає "ДС".

Міністерство опублікувало список військової техніки, зброї та боєприпасів, конфіскованих до 23 вересня після "завершення локальних антитерористичних заходів" у Карабаху та додало, що роззброєння у регіоні продовжується.

У списку, серед іншого, 4 танки, 1 БМП, 12 гаубиць та 12 мінометів, 468 мін та 956 зарядів для мін, понад 66 тисяч патронів, 28 ЗРК, один ЗРК Тор, 22 гранатомети, 313 одиниць стрілкової зброї та інші види озброєння.

Міноборони Росії, яка має в регіоні 2 тисячі своїх "миротворців", раніше заявило, що місцеві угруповання у Карабаху почали здавати зброю. "Збройні формування Карабаху почали передачу озброєння та військової техніки під контроль "російських миротворців", – заявили в Міноборони Росії.

Азербайджан почав "антитерористичну" операцію проти Нагірного Карабаху, своєї міжнародно визнаної території, 19 вересня і оголосив про її закінчення наступного дня.

Як писала "ДС", 20 вересня президент Азербайджану Ільхам Алієв заявив про відновлення суверенітету країни після операції у Нагірному Карабасі.

В Азербайджані пообіцяли амністію для сепаратистів Нагірного Карабаху та колишніх військових Вірменії, які погодяться скласти зброю.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua