• USD 29.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.4
Спецпроєкти

Британська кінозірка Тільда Свінтон зачитає "Словник війни" українців на фестивалі у США

Відома британська кіноакторка Тільда Свінтон зачитає "Словник війни" — історії українських біженців да очевидців воєнних подій — на літературному фестивалі Deep Water Festival у США

Тільда Свінтон зачитає "Словник війни"
Тільда Свінтон. Фото Wikimedia/Anna Hanks
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив автор проєкту Остап Сливинський, передає "ДС".

"Виживуть тільки коханці" з Тільдою Свінтон – то був фільм одного з наших мирних вечорів. Ми дивилися його на найбільшій вдома порожній стіні, посідавши утрьох з котом довкола променя проектора. Тоді здавалося, що це і є синонім життя: спокій, у який проникає щось інше, неможливе, але також справжнє. Тепер Тільда Свінтон читатиме "Словник війни", котрий є синонімом іншої неможливості, яка також стала нашою справжністю", — написав він у Facebook.

До Свінтон приєднається актор Алан Каммінґ ("Золоте око", "Діти-шпигуни") та "багато інших акторів і звичайних мешканців міста Наровсбурґ, штат Нью-Йорк", де 19 червня проходитиме фестиваль.

Актори читатимуть "Словник війни" англійською, у перекладі Тараса Малковича.

Тільда Свінтон ("Орландо", "Майкл Клейтон", "Виживуть тільки коханці") — британська кіно- та театральна акторка, лауреатка "Оскара", призерка кінофестивалей у Берліні й Венеції.

Як писала "ДС", відомий американський актор Річард Гір виставив на продаж свій кабріолет Jaguar, аби допомогти українцям, які постраждали від війни з Росією.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua